מחירי בר מצווה בכותל

הפקת אירועים בירושלים - AM-EM / מחירי בר מצווה בכותל
מחירי בר מצווה בכותל

מחירי בר מצווה בכותל

מחירי בר מצווה בכותל בדרך כלל מתחילים לעניין בדיוק ברגע שהגוזל שלכם גדל, אוטוטו הוא מגיע לגיל 13 ואתם כבר מתחילים לחשוב על חגיגות הבר מצווה וכמובן על טקס הנחת תפילין. ישנם מגוון של דרכים לחגוג את טקס העלייה לתורה של חתן הבר מצווה. רבים נוהגים לעשות זאת בבתי הכנסת באזור מגוריהם ואחרים מרחיקים לכת לבתי כנסת מיוחדים ומפוארים. אך, הדרך המרגשת ביותר לחגוג את טקס העלייה לתורה היא בכותל. כבר עשרות שנים נוהגים יהודים מכל העולם לבוא ביום בר המצווה ולקיים את טקס העלייה לתורה בכותל המערבי. יהודים מכל ערי ישראל מתארגנים יחד ועולים בשמחה לחגוג בר מצווה בכותל יחד עם חתן השמחה, במקום המקודש ביותר ליהודים שניתן לערוך בו טקסים בימנו.

עלות הפקת בר מצווה בכותל

מחירי בר מצווה בכותל יכולים להתחיל במאות שקלים ולהסתיים בהפקות של עשרות אלפי שקלים. אז מה באמת ההבדל ובמה כדאי להשקיע?

אז בראש ובראשונה עוד לפני שנחליט מה יהיה ביום בר המצווה, חשוב לבחור חברת הפקת בר מצוות בכותל. ישנם לא מעט ״חברה״ המכנים את עצמם מפיקי בר מצוות בכותל ולוקחים מחירים זולים ונמוכים כדי למשוך לקוחות אבל חשוב לזכור שמדובר ביום אחד יחיד ומיוחד שלא יחזור ואף אחד לא רוצה לקחת סיכונים עם אנשי מקצוע לא אמינים. אצלנו ב AM:EM אנו מביאים איתנו נסיון של מעל 17 שנה בתחום האירועים ועשרות הפקות בר מצווה בכותל שהפקנו עבור לקוחותינו. אחד מהיתרונות המרכזיים שלנו הוא המיקום שלנו בירושלים וההכרות שלנו עם כל הגורמים הרלוונטים עבור הפקת בר מצווה בכותל מושלמת.

מחירי הפקת בר מצווה בכותל תלויים בכמות האטרקציות באותו יום וכמובן בכמות המשתתפים. ישנם לא מעט מרכיבים המשפעים על מחיר ההפקה. זה מתחיל בתחילת היום. ברוב הפקות בר המצווה בכותל של לקוחותינו מחוץ לירושלים אנו דואגים להם לאוטובוס עם נהג צמוד שיחכה להם בפתח ביתם ביום האירוע כדי שלא יצטרכו באותו יום לבזבז זמן יקר בחיפושי חינה ופקקים. עלות האוטובוס משתנה בהתאם לאזור המגורים ולכמות הנוסעים. לאחר ההגעה לאזור ירושלים מגיע רכיב ארוחת הבוקר. אנו מצעים ללקוחתינו לבחור בין מספר אופציות החל מכריכים ושתיה קלה, פריסת בוקר בסמוך לכותל ועד לארוחת בוקר במסעדות חלביות מובילות באזור ירושלים. לאחר שהאורחים נרגעו תיהיה באפשרותכם להוסיף להפקה תהלוכה עם תופים, שופרות ואפילו קלייזמרים.

העלייה לתורה בכותל

עכשיו מגיע הרגע בשבילו כולם התכנסו, העלייה לתורה של חתן הבר מצווה בכותל. ללקוחתינו ממתין בכותל רב מסדר תפילה ושולחן מוכן עם כל הדרוש לקיום התפילה. בנוסף לכך ניתן לקיים את טקס העלייה לתורה באזורים שונים בסביבת הכותל וחלקם כרוכים בתשלום. בינהם בר מצווה בקשת דווידסון, עלייה לתורה בבית כנסת החורבה או בבתי הכסנת העתיקים באזור הרובע היהודי.

הפקת בר מצווה בכותל15

טקס הקולמוס

לאלו הרוצים להעשיר ולייחד את חוויה של בר המצווה בכותל, אנו מארגנים טקס קולמוס ייחודי במנהרות הכותל בו חתן בר המצווה והמשפחה נהנים מכתיבת אותיות בשיטה עתיקה של סופרי סת״ם הטקס מלווה בהדרכה ובמקומות ישיבה לאורחים.

ארוחת צהריים

לאחר סיום חלק התפילה בכותל אנו מציעים ללקוחותינו מגוון אפשרויות של ארוחות צהריים באזור ירושלים. מסעדות נבחרות באזור הכותל המציעות תפירט בשרי עשיר לפי הזמנה. מחירי ארוחות הצהריים משתנים ממסעדה למסעדה ותלויים בכמות המשתתפים. לקוחותינו נהנים ממחירים בלעדיים בסגירת תפריט המסעדות. בנוסף לכך במסעדות איתם אנו עובדים הלקוחות שמגיעים דרכנו מקבלים תפריט משודרג. כך שלמעשה סגירת הפקת בר מצווה בכותל חוסכת לכם בסופו של דבר כסף רב בעלויות הספקים השונים ביום הבר מצווה.

חתונה בכותל שרי ואורן16
דילוג לתוכן