מפיק בר מצוות בכותל

הפקת אירועים בירושלים - AM-EM / מפיק בר מצוות בכותל
הפקת בר מצווה בכותל משפחת טרומן5

מפיק בר מצוות בכותל

אהרון מזרחי

מפיק בר מצווה בכותל זה הדבר הכי חשוב עבורכם ביום בו בנכם עולה לתורה. היום המרגש בחיי הנער הוא יום בר המצווה. אם בחרתם לחגוג את בר מצווה בכותל אתם חייבים לתת למפיק בר מצוות בכותל חלק ביום הזה. הפקת בר מצוות בכותל זאת מלאכה לא פשוטה כמובן שאפשר לנסות ולארגן הכל לבד אבל עלויות ספקי השרות שלכם יהיו גבוהיים יותר, תאלצו להשקיע זמן רב באירגונים לפני האירוע וביום הארוע במקום להיות עם האורחים תצטרכו לרוץ ולעמול כדי לארגן את האורחים שלכם ולתאם בין הספקים השונים. תמצאו עצמכם עסוקים יותר בתיאומים טלפונים מאשר נהנים מחווית בר המצווה של בנכם.

מפיק בר מצוות בכותל – זאת לא עבודה לכל אחד

מפיק בר מצווה בכותל אפשר למצוא בכל מחיר. השוק מלא בחובבנים שהניסיון שלהם בתחום לוקה בחסר. אהרון מזרחי מפיק בר מצוות בכותל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים בהפקת אירועים שונים. צוותי ההפקה שלנו עברו עשרות אירועי בר מצווה בכותל ורכשו ניסיון רב בתחום.

תהליך ההפקה שלנו מתחיל הרבה לפני היום המיוחל. היחס האישי בתכנון האירוע יחד עם ההבנה של צרכי הלקוח והאורחים שלו מאפשרים לנו ללווות אתכם בכל תהליך סגירת הספקים השונים ותכנון לו״ז היום. מפיק בר מצוות בכותל דואג לכם למעשה מבוקר האירוע בו ממתין לכם אוטובוס יוקרתי מחוץ לבית. ההסעות מורידות את הממשתתפים ישירות לארוחת בוקר עשירה, משם לתהלוכה בלווי שופרות ותופים אל מתחם הכותל שם נערוך לכם טקס קולמוס וכתיבת אותיות על קלף. מיד לאחר מכן האורחים שלכם יעברו למתחם תפילה שממתין להם מראש בכותל או במתחמי התפילה השונים באזור הכותל לבחירתכם. לאחר התפילה המרשת ימתין לכם האוטובוס בכניסה לכותל ולמשם נסע יחד לארוחת צהריים לסגירת היום.

העבודות שלנו

דילוג לתוכן